Kariéra

Projektant technologie tepelných energetických staveb

Náplň práce

• zpracování technicko-ekonomických studií

• zpracování projektových dokumentací všech stupňů:

o pro územní řízení a stavební řízení,

o pro provádění stavby, pro výběr dodavatele,

o skutečné provedení podle vyhl. č. 499/2006 Sb.

o dílčí výrobní dokumentace

• tvorba koncepcí technických řešení

• práce v terénu

• tvorba podkladů

• mezi-profesní koordinace

• spolupráci při inženýrské činnosti (zajišťování správních řízení)

• autorský dozor na stavbě

Oblasti projektování

• kotelny (parní, horkovodní, teplovodní),

• výměníkové stanice (parní, horkovodní, teplovodní),

• potrubní rozvody (parovody, horkovody, teplovody – nadzemní, podzemní),

• vytápění,

• chlazení a další

Požadovaná praxe v oboru:

• min. 3 roky v oboru na obdobné pozici

Požadujeme

• vzdělání SŠ/VŠ v oboru techniky prostředí nebo energetiky

• schopnost samostatné práce

• důslednost, pečlivost a zodpovědnost při řešení projektů

• ŘP skupiny B – aktivní řidič

• znalost AJ výhodou, ale není podmínkou

• znalost prostředí AutoCAD (práce ve 3D výhodou)

• zkušenosti s rozpočtováním výhodou

Nabízíme

• zajímavou tvůrčí práci

• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

• výhodné platební podmínky